Maska Fenwick’s Liquid Titanium bez uší

Terapeutická maska pro koně velikost FULL

Barva
Typ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupné na objednání
Kód: MASKFENWICKNOEAR
2 698 Kč

Maska Fenwick’s Liquid Titanium

O teraupeutických maskách

Teraupetické masky Fenwick Liquid Titanium® pracují na základě FIR technologie (Far Infrared Rays= Infračervené paprsky) obohacené o tekutý Titan. Titanu se říká „dokonalý pohlcovač“, který přirozeně přitahuje FIR paprsky. Fenwick Liquid materiál obsahuje tekutou složku Titanu, která je klíčová pro terapeutické účinky produktů. Masky nejsou kompresní.

Je prokázáno, že tekutá titanová tkanina zvyšuje schopnost hojení tkáně. Výsledky probíhajících studií na koních naznačují, že tkanina Fenwick Liquid Titanium® při kontaktu s tkání způsobuje zvýšení hladiny serotoninu, což vyvolává uklidňující účinek. V návaznosti na tyto studie u koní ve výcviku používající masku se snížilo procento výskytů vředů při dlouhodobém používání, jelikož došlo ke snížení stresového faktoru (POZOR! nejedná se o veterinární doporučení na léčbu vředů, jedná se o podpůrný, alternativní způsob doplnění léčby nebo prevence u koní s vředy). Díky snížení stresových faktorů dochází k lepšímu soustředění a uvolnění koně.

Maska je schválena pro jezdecké disciplíny, jejich využítí najdete i u parkurových jezdců nejvyšší úrovně Global Champions. Maska může být využita jak v závodních, tak v tréninkových podmínkách, ale je vhodná na běžné užívání jako je kování nebo během přepravy.

Maska může být nošena i v režimu i 24/7. Minimální doba pro nošení není stanovena, avšak pro lepší účinek doporučujeme dlouhodobé a pravidelné používání.

Varianta produktu

Nabízíme varianty masek s ušima nebo bez uší. Zapínány jsou na dvě karabinky, které koně na hlavě netlačí a jsou libovolně nastavitelné. Karabinky při ježdění nevydávají žádný zvuk, tudíž obava z cinkání při ježdění, nebyla po osobní zkušenosti potvrzena.

Péče o výrobek

Jednoduchá údržba, možnost prát i v pračce a nedochází ke snížení účinnosti. Prát v ruce, bez aviváže, nechat volně uschnout.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fenwick Equestrian je americká společnost založená Wilhelminou a Fredem McEwan v roce 2009. Dnes je společnost Fenwick expandujícím výrobcem terapeutických produktů špičkové kvality pro koně. Stále více lidí hledá alternativní metody v preventivní a alternativní péči o koně. Produkty Liquid Titanium společnosti Fenwick se mění ve velmi praktický doplněk pro zajištění optimálního zdraví, pohodlí a spokojenosti našich koní.

Fenwick Equestrian logo
Zpět do obchodu