Technologie FH

IPERBIFLEX 

Vysoká elasticita pro maximální pohodlí při každém pohybu.

IPERBIFLEX  je technologie, která nabízí výjimečnou volnost a pohodlí  pro jezdce. Díky bi-elasticitě a zastoupení vysokého podílu elastanu v použitých materiálech je zajištěna naprostá volnost pohybu a vysoká odolnost.

UV SUN PRO

Úplná ochrana před UV zářením | 50+ UPF.

UV SUN PRO je funkční ochranná technologie materiálu, která chrání jezdce před ultrafialovým zářením a umožňuje tak delší pobyt na slunci.

FH GRIP SYSTEM

Stabilita a pohodlí při každém pohybu.

FH GRIP SYSTEM je silikonový gripový systém speciálně vytvořený a testovaný společností For Horses. Poskytuje jezdci pocit lepší stability a pohodlí při jízdě kombinovaný s dlouho životností materiálu.

POLIUPILE

Dokonalá kombinace tepelné ochrany, prodyšnosti a pohodlí.

POLIUPILE je originální a inovativní materiál vytvořený a testovaný společností For Horses. Je vyroben ze tří vrstev - vnějšího žerzeje, tepelné membrány a podšívky z mikrofleecu.Díky tomu jsou zajištěny základní vlastnosti - tepelná ochrana, prodyšnost a pohodlí. Tento materiál je využíván pro podzimní/zimní kolekce. Cílem je zajištění maximálního komfortu pro jezdce v zimních a větrných dnech.

LIFT PRO

Originální push-up efekt.

For Horses nabízejí jezdecké rajtky s inovativní LIFT PRO technologií. Díky kombinaci jedinečného a do detailu propracovaného designu se rajtky maximálně přizpůsobí postavě jezdce a  perfektně vytvarují postavu. 

 

FH MEMBRANE PRO

Voděodolnost a vysoká prodyšnost.

FH MEMBRANE PRO je špičková technologie, která kombinuje hi-tech materiál s odolnou, prodyšnou a nepromokavou membránou a umožňuje tak přirozenou regulaci teploty těla.

Zpět do obchodu