Informace o technologiích materiálu For Horses

Výrobky italského oblečení For Horses se vyznačují inovativními technologiemi a materiály. Ty jsou vyvinuty mateřskou společností a dělají tak ze zdánlivě obyčejných kousků funkční produkty, které ocení každý jezdec.

IPERBIFLEX

Vysoká elasticita pro maximální pohodlí při pohybu

IPERBIFLEX je technologie používající vysokého podílu elastanu v materiálu, která zajišťuje elasticitu a nabízí tak jezdcům výjimečnou volnost v pohybu a pohodlí.

UV SUN PRO

Plná ochrana před UV zářením | 50+ UPF

UV SUN PRO je funkční ochranná technologie, která jezdce chrání před ultrafialovým zářením a umožňuje tak delší pobyt na slunci.

FH GRIP SYSTEM

Stabilita a pohodlí při pohybu

FH GRIP SYSTEM je silikonový gripový systém speciálně vytvořený a testovaný společností For Horses. Poskytuje jezdci pocit větší stability a pohodlí při jízdě kombinovaný s dlouhou životností materiálu.

POLIUPILE

Dokonalá kombinace tepelné ochrany, prodyšnosti a pohodlí

POLIUPILE je inovativní materiál vytvořený a testovaný společností For Horses. Je vyroben ze tří vrstev - vnějšího žerzeje, tepelné membrány a podšívky z mikrofleecu. Díky tomuto vrstvení jsou zajištěny základní vlastnosti - tepelná ochrana, prodyšnost a pohodlí.

Materiál POLIUPILE je využíván pro podzimní/zimní kolekce. Jeho cílem je zajištění maximálního komfortu jezdce v chladných a větrných dnech.

LIFT PRO

Originální push-up efekt

Společnost For Horses nabízí jezdecké rajtky s inovativní technologií LIFT PRO. Díky kombinaci jedinečného a do detailu propracovaného designu se rajtky maximálně přizpůsobí postavě jezdce a perfektně ji vytvarují.

 

FH MEMBRANE PRO

Voděodolnost a prodyšnost

FH MEMBRANE PRO je špičková technologie kombinující high-tech materiál s odolnou, prodyšnou a nepromokavou membránou. Umožňuje tak přirozenou regulaci tělesné teploty.

Zpět do obchodu