O nás

Hezký den všem,

Určitě vám v hlavě běží, kdo stojí za založením společnosti VitaQueen a z jakého důvodu jsme se na území Českého jezdeckého sportu objevily a proč právě teď. Celý náš příběh bychom vám rády přiblížily a ukázaly v následující krátké sekci “O nás”, protože ruku na srdce kdo by měl rád dlouhé texty o představení společnosti.

Kdo jsme?

Jsme malá začínající rodinná firma, kterou již léta spojuje a plně zaměstnává láska a vášeň ke koním a jezdeckému sportu. Koně pro nás nejsou jen součástí našeho života, ale stali se naším životním stylem a směrem. Stále více a více si uvědomujeme, i díky aktivní účasti v parkurovém sportu, že každý kůň je v první řadě velmi jedinečná osobnost a parťák, proto jejich spokojenost u nás vždy je na prvním místě.

A proč zrovna tento název? Myslím, že “queen” v názvu společnosti nikoho nepřekvapí, jelikož vychází z našeho příjmení Královy. Slovo Vita znamená v italštině život a má v sobě uschovano více významů, jeden vám můžeme prozradit hned a ty ostatní vám prozradíme s přicházejícími novinkami . Naše hlavní spolupráce je s italskou firmou For Horses, která nám vlila nový život do žil.

Máme velkou radost, že vám může VitaQueen představit naprostou novinku na českém trhu, jezdecké oblečení For Horses, které vyniká svojí originalitou a propojuje skvělý materiál se slušivými střihy, které sedí na všechny typy postav. U nás si vybere opravdu každý a věříme, že až si oblečení vyzkoušíte, tak splní veškerá vaše očekávání. Všechno oblečení máme osobně vyzkoušené na závodech a testují ho i naši Ambassadoři. Oblečení se šije přímo v Itálii a do České republiky je posílána první jakost kvality zboží. For Horses oblečení je možno vidět na jezdcích startujících např. v Longiness Ranking soutěžích, CSIO a v rámci Global Champions Tour.

VitaQueen Vám nabízí velmi osobní přístup a maximální komfort při výběru oblečení. Můžete se s námi spojit telefonicky nebo e-mailem, rády Vám pomůžeme s výběrem, nebo zodpovíme případné dotazy. Momentálně vám nabízíme jezdecké oblečení společnosti For Horses a terapeutické masky společnosti Fenwick Equestrian, formou eshopu s prezentací na určitých závodech. Zároveň není problém sjednat setkání přímo ve vaší stáji, pouze za náklady na cestu, a ušetřit tak váš čas.

Co říci závěrem, snad jen to, že za námi nestojí žádny investor ani velké firmy. Celý nápad vznikl jen na základě hledání originálního a kvalitního oblečení na závody a propojení naší vášně ke koním s nově vznikající firmou.

Těšíme se na vaše objednávky a spolupráci a věříme, že nabízené produkty plně uspokojí vaše požadavky.

S úctou,

Vás tým VitaQueen

VitaQueen
Zpět do obchodu